Данас, 22.06.2026. год., на Дан сећања и туге, положили смо цвеће и упалили свеће у знак сећања на црвеноармејце који су погинули за ослобођење нашег града.
Галерија
Joomla ExtensionsДанас, 22.06.2026. год., на Дан сећања и туге, положили смо цвеће и упалили свеће у знак сећања на црвеноармејце који су погинули за ослобођење нашег града.
Галерија
Joomla Extensions