Излет - Бачки Моноштор

14.06.2026. године, у оквиру плана активности, Друштво српско-руског пријатељства "Александар Невски", организовало је излет у Бачки Моноштор.

Дан смо провели у сјајној атмосфери, обогаћени новим сазнањима из пчеларства, старих заната, учествовали на Фестивалу лаванде. На крају активности, вожња катамараном на Дунаву, делом званом "Европски Амазон".

Следеће путовање планирано је за јесен, након летње паузе.

Захваљујемо се свим путницима на дивно проведеном дану.

Фото

 
Joomla Extensions