loshadka1

 

Турнир у малом фудбалу-ветерани

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Просечна оцена: 4.00 (1 глас)

 Лига ветерана у малом фудбалу
"Д.с.р.п.-Св. Александар Невски"
-Спортски дух 2013-
10.02.2013 - 21.04.2013
Сортско-рекреативни центар "Пешта"
Суботица

Почео је најављени турнир у малом фудбалу.
Учествује 16 екипа које су подељене у две групе:

А група

1.Стара Зорка
2.ШандорЈунајтед
3.Спортско-рекреативни центар Пешта
4.Војпут
5.Арена
6.Месна заједница Гат
7.Момци из Дудове
8.СуперИнфо

Б група

1.Џон Дир
2.Гол
3.СтопМаркет
4.Калимеро
5.Татра Вагонка Братство
6.Дон Корлеоне
7.Пекара Даниела
8.СуТоплана

I коло је одиграно у Недељу, 10.02.2013. год.

РЕЗУЛТАТИ:

А група I коло

Стара Зорка - СуперИнфо   0:7
ШандорЈунајтед - Момци из Дудове   2:1
С.р.ц. Пешта - М.з. Гат   2:3
Војпут - Арена   1:1

Б група I коло

Калимеро - Татра В. Братство   7:2
Гол - Пекара Даниела   7:3
СтопМаркет - Дон Корлеоне   2:5
Џон Дир - СуТоплана   3:0 (pff)

Одиграно је II коло у Недељу, 17.02.2013. год.

РЕЗУЛТАТИ:

А група II коло

М.з. Гат - Војпут   0:5
Стара Зорка - ШандорЈунајтед   0:8
СуперИнфо - Арена   2:2
Момци из Дудове - С.р.ц. Пешта   1:7

Б група II коло

Пекара Даниела - СтопМаркет   1:4
Дон Корлеоне - Калимеро   0:1
Џон Дир - Гол   1:3
СуТоплана - Татра В. Братство   0:3 (pff)

Одиграно је III коло у Недељу, 24.02.2013. год

РЕЗУЛТАТИ:

А група III коло

ШандорЈунајтед - СуперИнфо   4:2
Војпут - Момци из Дудове   6:1
Арена - М.з. Гат   1:2
С.р.ц. Пешта - Стара Зорка   9:2

Б група III коло

Татра В. Братство - Дон Корлеоне   0:0
Калимеро - Пекара Даниела   4:0
СтопМаркет - Џон Дир   1:5
Гол - СуТоплана   3:0 (pff)

IV коло је одиграно у Недељу, 03.03.2013. год

РЕЗУЛТАТИ:

А група IV коло

СуперИнфо - М.з. Гат   3:2
Момци из Дудове - Арена   0:6
Стара Зорка - Војпут   2:3
Шандор Јунајтед - С.р.ц. Пешта   1:2

Б група IV коло

Гол - СтопМаркет   2:0
Пекара Данијела - ТатраВагонка Братство   1:4
Џон Дир - Калимеро   2:2
Дон Корлеоне - СуТоплана   3:0 (pff)

Одиграно је V коло у Недељу, 10.03.2013. год

РЕЗУЛТАТИ:

А група V коло

С.р.ц. Пешта - СуперИнфо   1:1
Војпут - Шандор Јунајтед   1:1
Арена - Стара Зорка   4:2
М.з. Гат - Момци из Дудове   2:0

Б група V коло

СтопМаркет - СуТоплана   3:0 (pff)
Калимеро - Гол   3:1
ТатраВагонка Братство - Џон Дир   3:1
Дон Корлеоне - Пекара Данијела   --:--

Одиграно је VI коло у Недељу, 17.03.2013. год

РЕЗУЛТАТИ:

А група VI коло

СуперИнфо - Момци из Дудове   2:1
Стара Зорка - М.з. Гат   0:1
Шандор Јунајтед - Арена   0:1
С.р.ц. Пешта - Војпут   1:2

Б група VI коло

СуТоплана - Пекара Данијела   0:3 (pff)
Џон Дир - Дон Корлеоне   2:0
Гол - ТатраВагонка Братство   2:2
СтопМаркет - Калимеро   3:7

Одиграно је VII коло у Недељу, 24.03.2013. год

РЕЗУЛТАТИ:

А група VII коло

Војпут - СуперИнфо   2:2
Момци из Дудове - Стара Зорка   4:2
М.з. Гат - Шандор Јунајтед   2:4
Арена - С.р.ц. Пешта   3:2

Б група VII коло

Калимеро - СуТоплана   3:0 (pff)
Пекара Данијела - Џон Дир   1:7
ТатраВагонка Братство - СтопМаркет   3:1
Дон Корлеоне - Гол   2:5

Дон Корлеоне - Пекара Данијела   3:0 (pff) - заостала утакмица из V кола

                                                       Табела (A група)

                                          одигр.  побед.  нереш.  изгуб.  ук.рез.  гол раз.  бодова 

1. Војпут  
7 4 3 0 20:8 +12 15
2. Арена 7 4 2 1 18:9 +9 14
3. ШандорЈунајтед 7 4 1 2 20:9 +11 13
4. СуперИнфо 7 3 3 1 19:12 +7 12
5. М.з. Гат 7 4 0 3 12:15 -3 12
6. С.р.ц. Пешта 7 3 1 3 24:13 +11 10
7. Момци из Дудове
7 1 0 6 8:27 -19 3
8. Стара Зорка 7 0 0 7 8:36 -28 0

 

                                                         

                                                          Табела (Б група)

                                          одигр.  побед.  нереш.  изгуб.  ук.рез.  гол раз.  бодова

1. Калимеро 
7 6 1 0 27:8 +19 19
2. Гол 7 5 1 1 23:11 +12 16
3. Татра В. Братство 7 4 2 1 17:12 +5 14
4. Џон Дир 7 4 1 2 21:10 +11 13
5. Дон Корлеоне 7 3 1 3 13:10 +3 10
6. СтопМаркет 7 2 0 5 14:23 -9 6
7. ПекараДаниела
7 1 0 6 9:29 -20 3
8. СуТоплана
0 0 0 7 0:21 -21 0

Напомена: Екипа "СуТоплана" је у последњем моменту одустала од такмичења па су
утакмице: Џон Дир - СуТоплана регистрована са 3:0, СуТоплана - Татра В. Братство   0:3, Гол - СуТоплана   3:0, Дон Корлеоне - СуТоплана   3:0, СтопМаркет - СуТоплана   3:0, СуТоплана - Пекара Данијела   0:3 и Калимеро - СуТоплана   3:0.

Play off - 1/4 финале се игра у Недељу, 07.04.2013.год.

Састају се:

09:00 Војпут - Џон Дир
09:45 Гол - Шандор Јунајтед
10:30 Арена - ТатраВагонка Братство
11:15 Калимеро - СуперИнфо


Одигране су 1/4 финале Play off -а у Недељу, 07.04.2013.год.

РЕЗУЛТАТИ:

Војпут - Џон Дир   9:2
Гол - Шандор Јунајтед   3:4
Арена - ТатраВагонка Братство   6:1
Калимеро - СуперИнфо   1:1 (пенали 4:2)

Play off - 1/2 финале се игра у Недељу, 14.04.2013.год.

Састају се:

09:00 Шандор Јунајтед - Војпут
10:00 Арена - Калимеро

Одигране су 1/2 финале Play off -а у Недељу, 14.04.2013.год.

РЕЗУЛТАТИ:

Шандор Јунајтед - Војпут   0:6
Арена - Калимеро   4:2

Завршница финала у Недељу, 21.04.2013.год.

За I место састају се:
  10:00 Војпут - Арена
За III место састају се:
  10:45 Шандор Јунајтед - Калимеро

Позивају се наши чланови и сви љубитељи фудбала да својим присуством увеличају ово финале!
Место одигравања: Сортско-рекреативни центар "Пешта", Макова седмица бр.310

Недеља, 21.04.2013 г.- финале!

Резултати:

За 3.место: Шандор Јунајтед - Калимеро   1:1 (пенали 4:3)
за 1.место: Војпут - Арена   3:3 (пенали 6:5)

На свечаној додели признања:

Најбољи голман: Мијатовић Драган (Војпут)
Најбољи играч: Катић Душан (Војпут)
Најбољи стрелац: Веснић Смајо (Арена), 13 голова

Коначна табела финала:

1. Војпут
2. Арена
3. Шандор Јунајтед
4. Калимеро

Честитамо победнику!

Тиме се завршио турнир у малом фудбалу за ветеране!
До следећег турнира,

Поздрав!

 ГАЛЕРИЈА

veterani

 

Додај коментар


Сигурносни код
Освежи

Временска прогноза

Посећеност

Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
495
357
852
8812
670907

Нађи нас на Фејсбуку